Poradnik

Opis forum


#1 2009-07-25 16:45:08

Big Boss

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-23
Posty: 2
Punktów :   

Czasy i * przy planetach. Farmienie.

http://img200.imageshack.us/img200/3116/dfsgc.jpg

Nie wiem czy każdy z Was wie co one oznaczają. Mam nadzieje, że tak:)

* Świadczy o aktywności na planecie. Może oznaczać, że:
- ktoś zalogował się na konto
- został przeszpiegowany
- na planete wróciła flota
- został dokonany atak
- zosał zebrany debris z Pola Zniszczeń

Te inforamcje są bardzo pomocne podczas wyliczania kogoś z PZ i zwykłego ataku.

Co oznaczają minuty przy planetach? To samo co gwiazdka tyle, że oznaczają czas kiedy ostatnio na planecie była aktywność. Minuty, które pokazują ostatnią aktywność na planecie są wyświetlane przez 1h.


Przykładowo: wyszpiegowałem, że HeroesNecro ma na planecie sporo surowców. Wysyłam więc atak(2 MT i 4lm-y) i po kilkunastu minutach klikam "Pokaż" sprawdzam czy po 15min od mojego szpiega zgaśnie * i pojawi się czas (15 min) - czyli chłopaka nie ma na koncie. Załóżmy, że lece do niego 1h50min - co jakiś czas wchodze w jego układ i klikam "Pokaż". Jeśli pojawi sie * wysyłam szpiega. Sprawdzam czy nie przyleciała mu flota, czy ktoś przypadkiem nie wleciał przede mną, albo podstawił się. Gwiazdka po upływie 15minut nie gaśnie - czyli Heroes sie zalogował, jesli nie miał MT na planecie nie ucieknie z surka (chyba, że odpowiednio wcześnie zalogował się i zdąży wyprodukować), sporo graczy jednak inwestuje w tym czasie w obrone - tak czy tak muszę pilnować czy nie ma przyrostu (topowego - w punktach) u Heroesa. Jeżeli nie zdąży nic wybudować nie strace floty i bede na +
W razie gdyby zrobił 3 do 4 WR albo jakies lm-y radze zrobić symulacje w dragosim warto wiedzieć czy wygramy starcie i czy na pewno bedziemy na +(wiele zależy też od badań - Technologia Bojowa, Ochronna i Opancerzenie):
KLIKNIJ MNIE

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sony-ericsson.pun.pl www.minecraftxd.pun.pl www.bmwinoforum.pun.pl www.uwielbiamzmierzch.pun.pl www.quitraging.pun.pl