Poradnik

Opis forum


  • Index
  •  » Poradnik
  •  » Usówanie reklamy Komandora wyswietlającej się w Podglądzie

#1 2009-07-25 12:45:24

Big Boss

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-23
Posty: 2
Punktów :   

Usówanie reklamy Komandora wyswietlającej się w Podglądzie

Nie wiem jak was, ale mnie strasznie denerwuje reklama Komandora, która wyświetla się tuż nad nazwą planety w Podglądzie. Jeżeli też za nią nie przepadacie zróbcie to co ja:



Usuwanie reklamy Komandora w Firefoxie:

1. Wchodzimy w menu ->Narzędzia ->Rozszerzenia i klikamy na ->Pobierz więcej rozszerzeń.
2. Pobieramy dwa dodatki: AdBlock i Remove It Permanently.
3. W nowo otwartej stronie klikamy na -> Install Now (zielone tło), a następnie na ->Zainstaluj teraz. Widzimy postęp instalacji. Proces ponawiamy dla drugiego dodatku.
4. Zamykamy wszystkie!!! okna Firefoxa i uruchamiamy go ponownie!
5. nowej wersji dodatków reklamy powinny automatycznie zostać wyrzucone i już możemy się cieszyć "czystym Ogame!!! Jeżeli tak by się nie stało prosze czytać dalej...
6. Żeby wyrzucić niechcianą reklamę, klikamy na nią prawym przyciskiem i wybieramy ->AdBlock image. Pojawia się okno z adresem obrazka, dajemy ->OK i już  nas  obrazek reklamy nie męczy.
7. Jeżeli została jeszcze ramka, to klikamy na jej  kraniec (gruby czerwony pasek) prawym przyciskiem i wybieramy ->RIP Advanced->Remove from all similiar pages, a następnie ->Rip Advanced ->Parent Item only. To co miało zostać usunięte powinno zamigać.

Ostatnio edytowany przez Big Boss (2009-07-25 12:45:46)

Offline

 

#2 2009-07-25 18:39:08

Daniel

Nowy użytkownik

3023168
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2009-07-24
Posty: 2
Punktów :   

Re: Usówanie reklamy Komandora wyswietlającej się w Podglądzie

Dzięki. Bez tego dużo lepiej.

Offline

 
  • Index
  •  » Poradnik
  •  » Usówanie reklamy Komandora wyswietlającej się w Podglądzie

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polskiminecraft.pun.pl www.fragnatic.pun.pl www.rugbyrudaslaska.pun.pl www.xiaolinshowdownxs.pun.pl www.newlongjupl.pun.pl